top of page
  • Instagram
  • YouTube
  • LinkedIn

EĞİTİMLERİMİZ

IMG_7408 (2).jpg

MUTFAKTAYIZ EĞİTİMİ

Şirketin hedeflerine ya da iletişim / değişim stratejilerine uygun tasarlanmış çeşitli sayılarda takım çalışması ve günlük hayata uygun raporlamalardan oluşan, önemli ölçüde davranış değişikliği oluşturan ve belirli mesajların kuvvetlice vurgulanmasını sağlayan eğitim çalışmasıdır. Katılımcıların kendilerine verilen malzemeler ile bir açık büfe oluşturmaları istenmektedir. 1 ila 4 saat sürebilen oyunda iç veya dış mekan kullanılabilir , bireyler 5 ila 10 kişilik gruplar halinde eğitimi almaktadırlar.

BÜYÜK BİLMECE EĞİTİMİ

İş hayatından , güncel olarak çalışmaya devam eden , deneyimli yönetici danışmanlarımızın yorumlamaları ve geri bildirimleri ile verimliliği artan , katılımcıların izafi yorumlarına yer bırakmayan çarpıcı şekilde öğretici ve etkileyici sonuçlar üreten bir eğitim çalışmasıdır. İş hayatının tüm dinamiklerini bire bir yaşatıp , ekip olmanın gücüne dikkat çekip , zaman yönetimi ve değişen durumlara ayak uydurmayı başarılı bir şekilde sağlayan eğitim çalışması mekan farketmeksizin 30 dakika ila 3 saat arasında sürebilmektedir , 5 ila 500 kişiyle gerçekleştirilen eğitimde bireyler gruplar halinde yarışmaktadırlar.

WhatsApp Image 2022-09-26 at 08.11.01.jpeg
IMG_8927 (2).jpg

KÖPRÜLER VE VİNÇLER EĞİTİMİ

Yüzlerce farklı parçayı bir araya getirerek istenen yapıyı oluşturmayı gerektiren bir eğitimdir. Takımlar kendilerine verilen bilgi ve talimatlara göre oyunun parçalarını bir araya getirerek köprü ve vinçleri tamamlarlar . Müşteri taleplerini algılamak , iletmek ve yerine getirmek , farklı takımların doğru fonksiyon etmesiyle gerçekleşir. Açıklama , örnekleme , simülasyon ve grup geri bildirimi konusunda yarışmacılara fayda sağlayan eğitim iç ve dış mekan farketmeksizin gerçekleşir ,  1 ila 4 saat arasında sürmektedir. 5 ila 100 kişi arasında gerçekleşen eğitim gruplar halinde yapılmaktadır.

MOZAİK TAKIM EĞİTİMİ

Tıpkı bir mozaik eseri yaratır gibi taşları tek tek yerine göre uygun şekilde yerleştirilen eğitimde takımların oluşturduğu eserleri bir araya getirip ortaya çıkan şaheserlerin tadını çıkarabileceğimiz bir eğitimdir. Takımlara büyük eserin birer parçaları ve onu oluşturmak için gerekli olan malzemeler verildikten sonra mozaik taşların gerekli şekilde birleştirilmesi istenir , mozaik parçaları birleştiren takımlar daha sonra yaptıkları mozaikleri birleştirerek büyük eseri tamamlarlar. Planlamada mükemmelliyet  , takımlar arası iletişim , görev dağılımı , zaman yönetimi ve bütçe planlama gibi konularda katılımcılara katkı sağlayan eğitim iç ve dış mekanlarda gerçekleşebilmektedir. 1 ila 4 saat arasında sürebilen eğitime 5 ila 1000 kişi arasında katılım sağlanabilmektedir , eğitim gruplar halinde yapılmaktadır.

WhatsApp Image 2023-01-31 at 10.17.59.jpeg
WhatsApp Image 2023-03-13 at 18.19.09.jpeg

SİNEMASKOP EĞİTİMİ

Katılımcıların birbirlerine farklı yönleri ve yetenekleriyle tanımasına imkan sağlayan bir eğitimdir. Takımlara çekecekleri filmin konusu ve uymaları gereken kurallar bildirilir , herkese kostümler verilir , amatör kameralar teslim edilerek belirlenen sürede çekimin tamamlanması istenir , filmler tamamlandıktan sonra kategorilere göre ödül töreni gerçekleşir . Eğitim neşeli , yaratıcı  ve rahatlatıcı bir temada gerçekleşir. Bireyler arası iletişimin güçlenmesi , stres azaltımı , eğlence ve takım çalışmasının teşvik edilmesi gibi konularda katılımcılara katkı sağlayan eğitim iç ve dış mekanlarda gerçekleşebilmektedir. 1 ila 4 saat arasında sürebilen eğitime 20 ila 120 kişi aralığında katılım sağlanabilmektedir , eğitim gruplar halinde yapılmaktadır.

bottom of page