İş ortaklarımızdan...

"En verimli,en eğlenceli ve en öğretici takım çalışmasının yıllardır en güvenilir adresi Furla!  Her sektöre her iş kolunda çalışanından yöneticisine herkesi kapsayan yaratıcı ve eğitici aktiviteler için teşekkürler..."

 

Aysu Konuralp, IT Delivery Manager, Shell

 

 

"Bir takım olma ve oluştrma deneyimi Furlanın eğitimleri ile çok daha öğretici ve keyifli... Yeni kurulan veya büyüyen tüm şirketlere Furla'nın takım çalışması aktiviteleri tavsiye edilir....Her zaman Furla!"

 

Cumhur Etiz, COO, Turpak

 

Furla Eğitim Danışmanlık, benim için "devamlılık" demek. Çalıştığım firmalar değişmesine rağmen yakaladığım enerjiyi farklı sektörlerdeki firmalarımda devam edebileceğimi ve güvenilir bir ortağım olduğunu bilmek çok rahatlatıcı. Furla, benim için eğlenerek gelişmek demek. Furla, benim ve iş arkadaşlarım için takım olmayı kurumsal boyutta deneyimlemek, iletişimimizi ekip olarak bir üst seviyeye taşımak, geride arkadaş bırakmamak demek.

 

Ceyla Koray, Managing Director, Naviga

 

" FURLA, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen, düşünmeden tüm eğitim ve aktivitelerimizi teslim ettiğimiz 20 yıllık iş ortağımız. İş hayatında günlük tempoda yakalyamadigimiz birlikte eğlenme, paylaşma ortamini yaratan yaratıcı eğitim ve aktivitelerin mimaridir. Üst düzey yoneticilerimiz, yönetim ekiplerimiz ile yillardir süre gelen gelenegimiz, vazgeçilmezımiz, birleştiricimizdir, FURLA. "

 

Ella Israel, Teknik Servis ve Destek Birimleri Müdürü