ATÖLYELERİMİZ

​ONLINE MUTFAKTAYIZ

Sofralar daima birleştiricidir, herkese iyi gelir. Online MUTFAKTAYIZ! Da İtalyan’dan barbeküye, çikolatadan ekmeğe istediğiniz menüyü Executive & Trainer Chef Semen Öner ile uygulayacak, bir şef gibi yemek yapacaksınız. Tüm takım arkadaşlarınızla bu unutulmaz deneyimin tadını çıkaracaksınız. Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.

ONLINE MASTERCHEF

Takımınızın MASTER CHEF heyecanını yasamasını mı istiyorsunuz? Tıpkı ekranlardaki gibi, Executive Cheflerimizle, profesyonel tariflerle zaman karşı yârisin, takımları motive edin. İçinizdeki Chefleri keşfedin, hem her başarılı şef başarılı bir is yöneticisi değil mi? Aksiyon ve heyecan dolu bu program ile ilgili Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.

ONLINE HOBİ ATÖLYELERİ

Yeni çalışma düzeni yıllardır başlamak istediğiniz hobileri deneyimleme fırsatı sunuyor. En keyifli çalışma ortamı evinizde en merak ettiğiniz çalışmalar ekranınıza geliyor. Şans kolyesi yapımından, tas boyamaya, yemek fotoğrafçılığından seramiğe, merak ettiğiniz her konuya dokunabilirsiniz. Kim bilir belki bu aktivite sizi çok mutlu edecek bir hobi edinmenizi sağlayacaktır? Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.

ONLINE BİLGİ YARIŞMALARI

Eğlenceli bir bilgi yarışması hem ortak dil oluşturmak için hem de takımın birbirini iyi tanıması için harika bir fırsattır. Hatırlatmak istenilen mesajları, geliştirmek istenilen becerileri, öğretilmek istenilen bilgileri kısa bilgi yarışmaları, hatta dönemsel turnuvalar olarak oynayın, hem heyecanı yaşatın hem de ortak platformları destekleyin. Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.

ONLINE YEMEK KURSU

Mükemmel bir secim, Ekibiniz ile ister tek seferlik ister düzenli olarak bir araya gelmek için yemek kursunun keyifli ve lezzet dolu ortamını yasamak. Herkesin merak ettiği konulardan istediğinizi secin, ister 30 dak ister 2 saat evinizin konforunda, hem sohbet edin hem yemek yapın, hem de Executive Cheflerimizden tüm sırları öğrenin. En popüler kurslarımız Çikolata Tadında, Ev Ekmekçiliği, İtalyan Lezzetleri. Sizin ilginizi ne çekiyor? Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.

BUGÜN NE PİŞİRSEM?

Yeni çalışma düzeni yeni yasam düzenlerini beraberinde getirdi. Çalışanlara her güne özel sunulacak menüler, menülerin portalınızda yayınlanacak tarifleri ve alışveriş detayları ile kapsamlı bir problem çözücü BUGÜN NE PİŞİRSEM, Çalışanların taleplerine uygun olarak hazırlanacak kurumsal menü programınızı sizin için çekilecek videolarla özelleştirebilir, bu çözüm ile çalışanların mutluluğuna büyük katkıda bulunabilirsiniz. Size özel sağlıklı ve lezzetli çözümler ile oluşacak bu portala tüm çalışanların vazgeçilmezi olacak. Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.

SOSYAL SORUMLULUK

İyilik yapmak herkese iyi gelir. İyilik için vakit ayırmak size de çok iyi gelecek. İster çocukların eğitimine katkıda bulunu ister hayvanları koruyun, siz kime dokunmak isterseniz biz sizin için projelendiririz. Çocuklar için giyim ve fonksiyonel objeler üretebilirsiniz, ya da hayvanlar için kulübeler yapabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin, Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.

TEAM BUILDING

20 yıldır unutulmaz takım çalışmaları yaratıyoruz. Telifli aktivitelerimiz MUTFAKTAYIZ! DOMINO! BUYUK BILMECE! MOZAIK!, SINEMASKOP!, ihtiyacınıza göre kurgulanan Hazine Avı, Perküsyon, Yarışmalar… İster açık havada ister iç mekânda, istediğiniz şehirde 2000 kişiye kadar takım aktivitelerimiz ile sizinleyiz. Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.​

HAPPY HOUR

Şirketinize neşe gelsin, herkes şenlensin. Sürpriz Happy Hour aktiviteleri çalışanların yüzüne gülümseme şirkete mutluluk getirir. İster uzmanlar ile sohbet, ister katılımcılar ile üretici çalışmalar düzenleyin, hem eğlenip hem yenilenmek için keyifli bir ruh hali yaratalım, stresi alıp herkese gülümseme takalım. Kahve Kültürü, Nefes Teknikleri, Sosyal Medya Fotoğrafçılığı, Tatil Planlama Kılavuzu ve nice ilginç konu ile yanınızdayız. Detaylar için info@furlaegitim.com dan bize ulaşabilirsiniz.